Prodejce vozů

AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. (MPSV)

Místo práce
Brněnská 4768, 586 01 Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (24331)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOSALON KUDRNA CZ a.s., IČ 26052083, http://www.renaultvysocina.cz
Pracoviště:AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.-pracoviště [273], Brněnská 4768/60, 58601 Jihlava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost AUTOSALON KUDRNA CZ a.s. Brněnská 4768, JIHLAVA přijme zaměstnance na pozici
PRODEJCE VOZŮ

Hledáme šikovného člověka, který dokáže prodat, má rád lidi a lehce se nevzdává.

Co od Vás očekáváme?
- Obchodní a aktivní přístup
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Praxe v oboru výhodou
- Časová flexibilita podle potřeb klientů i firmy

Nabízíme:
- Zázemí silné firmy s 20letou tradicí
- Perspektivu stále se rozvíjející společnosti
- Pravidelné vzdělávání s možností kariérního růstu
- Motivační finanční ohodnocení
- Šanci prosadit se

Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, zasílejte svůj životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro výše uvedenou

Poslední změna:2015-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pelhřimov

číslo volného místa: 9821320714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity