Automechanik - Autoservis Garant 30 000 - 35 000 + bonusy

Autoservis Garant s.r.o.

Místo práce
Na Jarově 2, 130 00 Praha 3, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Autoservis s 10 letou historií, specializace na běžný servis a diagnostiku vozidel všech značek. Autoservis v Praze 3 přijme automechanika s praxí na běžný servis. Plat 30.000 až 35.000 dle zkušeností. Nabízíme příjemné prostředí, jednosměnný provoz, kvalitní zázemí, super kolektiv, profesionální vybavení a diagnostiku, bonusy a benefity 4 0000 až 6 000 měsíčně navíc ke mzdě, 13. plat. Pomoc s ubytováním. Nástup možný ihned. Výplaty jsou možné i týdně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavé platové ohodnocení 30 000 až 35 000
- 13 plat
- bonusy a benefity 4 0000 až 6 000 měsíčně navíc ke mzdě
- zázemí stabilní společnosti
- pravidelná technická školení a praxe
- dobrý kolektiv

Informace o náboru

pokud máte zájem, volejte 603802297 nebo posílejte životopis na mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

automechanik

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SPOLEHLIVOST, ZKUŠENOSTI

Požadujeme:
- praxi na pozici mechanika - minimálně dvouletá praxe !
- reálné zkušenosti s opravami podvozků, servisu, rozvodů, běžný servis
- manuelní zručnost a schopnost poradit si s opravou sám
- řidičský průkaz B
- samostatnost
- čistý TR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Autoservis, diagnostika, geometrie, autoelektrika.
ID: 2655402  Datum zveřejnění: 25.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000