Administrativní pracovník/ce

AUTOVIVA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Hrázkách 1303, 716 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
19500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:AUTOVIVA s.r.o., IČ 26820137
Pracoviště:Na Hrázkách 1303/2, 716 00 Ostrava 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 19500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Na Hrázkách 1303/2, Ostrava - Radvanice

V případě zájmu zasílejte své životopisy a kontakt na Vás výhradně na e-mail: [email protected]

Přijmeme na pozici "ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE" člověka, který by měl na starosti správu inzerce vozidel (vyfocení vozu, vytvoření inzerátu, odeslání na internet a správu již vystavených inzerátů). Dále by vykonával veškerou kancelářskou a administrativní činnost s tímto spojenou.

Požadujeme:
-vzdělání min. SŠ s maturitou
-všestrannou znalost a přehled práce s PC a internetem
-základní znalost grafických programů
-základní znalosti práce s fotoaparátem
-aktivní řidič/ka skupiny "B"
-znalost základů polštiny výhodou
-odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
-spolehlivost, loajalitu a bezúhonnost

Nabízíme:
-plný pracovní úvazek v jednosměnném provozu (Po až Pá - 9:00 až 17:00)
-zázemí silné a prosperující společnosti
-nástup možný IHNED

Poslední změna:2016-05-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10848490768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou