Asistent/ka obchodního úseku

AV ENGINEERING, a.s. (MPSV)

Místo práce
Teslova 1202, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:AV ENGINEERING, a.s., IČ 48908142
Pracoviště:AV ENGINEERING, a.s., Plzeň, Teslova 1202/3, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: Helusová Kateřina, tel.: 371 000 114, e-mail: [email protected]

Požadujeme:
" vzdělání SŠ nebo VŠ
" pokročilá znalost anglického jazyka
" uživatelská znalost Microsoft Office
" komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost,
" řidičský průkaz sk. B
" práce na HPP
Výhodou bude:
" praxe v oboru
" zkušenost s užíváním obchodních software
" zkušenost s užíváním sociálních sítí
Náplň práce:
" příprava obchodní dokumentace - kalkulace, nabídky, analýzy, smlouvy, atd.
" zpracovávání obchodních případů - kontrola objednávek a smluv, plánování dodávek, vystavování zálohových faktur
" administrativní podpora obchodního zástupce
" údržba databází v obchodním software
" administrativní podpora pracovníka marketingu
" aktualizace účtů AV ENGINEERING na sociálních sítích
" příprava a podpora marketingových a obchodních akcí (semináře, veletrhy apod.)
" zodpovědnost za administrativní chod plzeňské pobočky
Nabízíme:
" uplatnění ve stabilní a perspektivní společnosti, která je v ČR na špici v oboru
" zaškolení do pracovní pozice
" finanční ohodnocení ve vazbě na dosahované výsledky
" práci v přátelském kolektivu, motivovaném ke společným úspěchům
" firemní benefity - 5. týden dovolené, zvýhodněné tarify pro mobilní telefonování, firemní stravenky, nápoje na pracovišti,
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Místo práce: kancelář v Plzni.
Motivační dopis a strukturovaný CV nám pošlete na adresu [email protected] do 30.9.2016. Vybrané kandidáty pozveme následně na osobní pohovor.

Poslední změna:2016-08-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11225890705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou