Brigádník - Fotograf produktů

AVACOM s.r.o.

Místo práce
Drahobejlova 36, Praha
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Nástup ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Říká ti něco rozlišení fotografie, DPI, expoziční čas, hloubka ostrosti? Ano! Tak právě pro tebe je vhodný tento inzerát. Do naší společnosti AVACOM s.r.o. hledáme brigádníka na pozici „Fotograf produktů“. Přijmeme pečlivého člověka s chutí pracovat v přátelském a neformálním kolektivu. Zkušenosti v oboru vítáme.

Náplň práce:
Focení nových i stávajících produktů
Práce s poloprofesionální zrcadlovkou + fotostůl a 2x softbox
Grafická úprava nafocených fotografií v programech Adobe Photoshop nebo Corel PHOTO-PAINT
Vkládání upravených fotografií do systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Odměna dle počtu nafocených a upravených fotografií
Dobře přístupné pracoviště na stanici metra B, Českomoravská, Praha 9
Pracovní doba po oboustranné dohodě (úpravu fotografií můžeš dělat doma)
Možnost praxe, případně kariérního postupu
Zvučné jméno největšího výrobce baterií v ČR do tvého CV

Informace o náboru

Prosíme o upravení fotografie podle parametrů, které jsou přiloženy v ZIP souboru.
Odkaz na stažení: http://www.avacom.cz/temp/AVACOM-UpravaFotky.zip

V případě zájmu zašli strukturovaný životopis s upravenou fotografií produktu na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Znalost grafických programů Adobe Photoshop nebo Corel PHOTO-PAINT
Znalost ovládání poloprofesionální zrcadlovky nejlépe NIKON a nastavování světel
Spolehlivost, operativní přístup a pečlivost

Vhodné pro studenty a absolventy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letos slavíme 22 let na českém trhu a na dosavadní výsledky jsme velice pyšní. Jelikož se neustále rozrůstáme mimo území České republiky, potřebujeme do týmu další posilu.
Hledáme právě Vás, který máte obchodního ducha, věříte v kvalitní produkt a rádi se podíváte i za hranice republiky.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2172414  Datum zveřejnění: 14.9.2015