Marketingoví referenti

Avex Steel Products s.r.o. (MPSV)

Místo práce
tř. Tomáše Bati 1656, 765 02 Otrokovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy (33391)

Pracoviště a kontakty

Firma:Avex Steel Products s.r.o., IČ 25303279, http://www.avex.cz
Pracoviště:Avex Steel Products s.r.o. - Otrokovice, tř. Tomáše Bati 1656, 765 02 Otrokovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: volba správných kanálů pro prezentaci společnosti, monitoring trhu (průzkum, analýza, návrh postupů, konkurence), příprava marketingových a produktových kampaní, tvorba prezentačních katalogů, účast na veletrzích, spoluúčast na tvorbě web stránek, práce v grafických programech
Požadujeme: znalosti v oblasti práce v grafickém software, zkušenost s marketingovou analýzou a vedením marketingové kampaně, dovednosti v managementu produktového mixu, technické předpoklady a myšlení (strojírenství), schopnost samostatnosti při hledání cesty, schopnost analýzy a syntézy
Očekáváme: VŠ vzdělání, praxe v obchodu/marketingu výhodou, ale přivítáme i absolventa s citem pro obor, jazyková vybavenost: anglický jazyk + německý jazyk + francouzský/jiný jazyk, znalost práce na PC (MS Office), zájem o moderní technologie a aplikace, výborné organizační schopnosti, všeobecný přehled, ochota sebevzdělávání, vysoký stupeň pracovního nasazení, pozitivní myšlení, analytické myšlení, smysl pro pořádek a detail, spolupráce při vývoji nových výrobků, ŘP sk. B, aktivní řidič, ochota a možnost cestování
Výhody: Vzdělání, příspěvek na stravné, mobilní telefon
Nabízíme: zaměstnanecké benefity, práce s moderními technologiemi
Strukturovaný životopis s průvodním dopisem prosím zasílejte s uvedením pozice Marketingový referent na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-01-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12027130784

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně