Mechanik elektronik

Avire s.r.o. (MPSV)

Okružní 2615, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Avire s.r.o., IČ 28136161
Pracoviště:Okružní 2615, České Budějovice 3, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 18000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: diagnostika a oprava chyby na detektoru a další práce podle pokynů vedoucího dílny antén.
Požadujeme: středoškolské elektro vzdělání, slaboproud vítán, vyhláška č. 50/1978 Sb. (nejlépe § 6), praxe v oboru výhodou, přesnost a pečlivost, flexibilita, uživatelská znalost práce s PC, znalost anglického jazyka výhodou, čtení schémat a výkresů
Nabízíme: perspektivní práci v zahraniční společnosti, dobré finanční ohodnocení, profesní školení, týden dovolené navíc, příspěvek na stravu formou stravenek
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na uvedený e-mail.

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11589520716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou