Projektový manažer

AVL Moravia s.r.o.

Místo práce
Tovarni 605, 753 01 Hranice, Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše klíčové odpovědnosti:
- kompletní řízení projektu a souvisejících procesů od převzetí zakázky až po dodání zákazníkovi
- garance kvality, kompletnosti a termínů dodávky zákazníkovi
- sledování nákladovosti zakázky
- pravidelný reporting o stavu projektu
- spolupráce s vedoucími ostatních útvarů při koordinaci změn projektu
- koordinace kompletace technické a obchodní dokumentace zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Proč jít k nám:
- budete pracovat v mezinárodních týmech
- můžete se podílet na vývoji technologií pro automobilový průmysl
- Vaše schopnosti prohloubíme také odbornými a jazykovými kurzy
- neustále se rozvíjíme, v roce 2015 jsme přijali 40 nových kolegů
- Váš přínos umíme ocenit
- pružné rozvržení pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- dopravné
- kapesné při zahraničních služebních cestách
- penzijní připojištění
- příspěvek na volnočasové aktivity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil úspěšného kandidáta:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, případně elektrotechnický obor)
- prokazatelná praxe v oblasti projektového řízení (u mezinárodní společnosti výhodou)
- zkušenosti s nabídkovým a poptávkovým řízením včetně tvorby cenové kalkulace
- orientace v technické dokumentaci
- komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem), znalost NJ výhodou
- uživatelská znalost práce na PC – MS Office, MS Project
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- schopnost komunikace se zahraničními partnery

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí skupiny AVL, největší nezávislé soukromé společnosti, která se již od roku 1948 zabývá vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení potřebných pro jejich vývoj. Globálně spolupracujeme s vývojovými odděleními významných automobilek a na trhu patříme ke špičkám ve svém oboru.
Společnost AVL Moravia s.r.o. v Hranicích byla založena v roce 1996. Více než 240 zkušených zaměstnanců se zde podílí na vývoji a výrobě válcového dynamometru. Válcový dynamometr je zařízení, které umožňuje simulaci reálné jízdy vozidla v laboratorních podmínkách. Nabízíme široké portfolio produktů pro testování motocyklů, osobních, užitkových i nákladních vozidel.
ID: 2601599  Datum zveřejnění: 11.7.2016