Elektroúdržbář

AVON AUTOMOTIVE a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 543 72 Rudník, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2012-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:AVON AUTOMOTIVE a.s., IČ 48171514
Pracoviště:AVON AUTOMOTIVE A.S., Rudník 1, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2012-08-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: ÚSO slaboproudá elektrotechnika, případně vyučen s praxí, znalost práce na PC, opravy a seřizování strojů a zařízení řízených PLC, odolnost vůči stresu.
Nabízíme: Perspektivu zaměstnání nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Závodní stravování, týden dovolené navíc.

Poslední změna:2012-07-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov, TUA93153W, 4000520755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Požadované vzdelání:Slaboproudá elektrotechnika (2601)