Skladník - manipulant

AVON AUTOMOTIVE a.s. (MPSV)

Místo práce
1, 543 72 Rudník, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (93339)

Pracoviště a kontakty

Firma:AVON AUTOMOTIVE a.s., IČ 48171514
Pracoviště:AVON AUTOMOTIVE A.S., Rudník 1, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:Oprávnění k řízení motorových vozíků, schopnost samostatné práce na PC, Samostatnost, schopnost organizovat práci sobě i kolegům, přirozená autorita, schopnost a ochota učit se novým věcem a přizpůsobovat se pracovním změnám a požadavkům, práce v kolektivu.
Nabízíme: Práci v rozvíjející se nadnárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů, možnost profesního růstu.
Náplň práce: Nakládka a vykládka zboží včetně potvrzování a ověřování příslušné dokumentace,práce na PC v různých aplikacích, inventury, spolupráce s jinými útvary firmy apod.

Poslední změna:2014-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 8005880742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)