Dělník v elektrotechnice (montáž elektrických nebo energetických zařízení)

AVX Czech Republic s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dvořákova 328, 563 01 Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-23
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (82121)

Pracoviště a kontakty

Firma:AVX Czech Republic s.r.o., IČ 46508171
Pracoviště:Dvořákova 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-23
Mzdové rozpětí:od 14000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
Požadujeme: vyučení, případně vyšší vzdělání výhodou, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav (práce v noci)
Pracovní doba: ranní a noční směny 6:00 - 18:00 hod. a 18:00 - 6:00 hod., jeden týden práce Po, Út, Pá, So, Ne a druhý týden St, Čt
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení.
Nabízíme: práci v příjemném a čistém prostředí, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 10 000,- Kč, nástupní plat od 14 000,- Kč/měsíc (včetně příplatků), během prvního roku se mzda dále navyšuje, možnost dopravy do zaměstnání, příspěvek na stravování (zaměstnanec platí za oběd 18 Kč), možnost bezhotovostních nákupů v jídelně a kantýně (útrata se odečítá z měsíční mzdy), stabilizační příspěvek již po roce zaměstnání, bonusy za splnění plánu, bonusy za využití fondu pracovní doby - 550,- Kč/měsíc
Kontaktní osoba: Vacek Zdeněk, tel.: 465 358 131, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 10602530778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou