Elektromechanik

AZ-CZECH s.r.o. (MPSV)

Místo práce
185, 346 01 Meclov, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-22
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:AZ-CZECH s.r.o., IČ 26379431
Pracoviště:AZ-CZECH s.r.o. - MECLOV - (zadní část budovy K+B u křižovatky), Mračnice 185, Meclov, 346 01 Horšovský Týn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-22
Mzdové rozpětí:od 35000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na životní a penzijní pojištění
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu
Podnikové stravování, stravenky
Zvláštní prémie, příspěvek za docházku

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: řešení provozních závad strojů a zařízení a jejich prevence, zodpovědnost za technický stav strojů a zařízení, montáž elektroinstalace, kabeláž
Požadujeme: SŠ nebo učební obor se zaměřením elektro, praxi nejméně 1 rok, pečlivost, důslednost, vytrvalost, zodpovědnost za výsledek, znalost německého jazyka výhodou
Nabízíme: zaměstnání v mezinárodním koncernu Continetal, nadstandartní platové ohodnocení, jednosměnný provoz - jen ranní směny, 5 týdnů dovolené, stravenky (80 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, práce s moderními technologiemi, možnost dalšího odborného vzdělávání, příspěvek za docházku
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt!

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 12221670783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou