Montér zimních zahrad

AZ EKOTHERM spol. s r.o.

Místo práce
Praha 10, Přátelství 100/207, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, ukolová mzda

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montování dřevěných zimních zahrad a oken

Informace o náboru

Stabilní firma 18 let na trhu, dobrý přístup z vedení společnosti, zajímavá práce. Firma je jedničkou v dodávkách dřevěných zimních zahrad v České republice. Perspektiva stabilního zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

truhlář, tesař, zámečník, montér

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost pracovat v týmu, manuelní zručnost, technické myšlení, samostatnost, prostorová představivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost se zabývá výrobou a montáží dřevěn. oken a dveří do historických objektů. Dalším oborem je výroba a montáž zimních zahrad vč.zajištění projektové dokumentace.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2023917  Datum zveřejnění: 23.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, ukolová mzda