Referentka / referent ekonomiky technického rozvoje

AŽD Praha s.r.o.

Místo práce
Žirovnická 3146/2, Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zabezpečování agendy ekonomiky úkolů technického rozvoje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
• pravidelná školení, odborný růst
• velmi dobré pracovní prostředí a podmínky
• kontakt s administrativou EU a evropských partnerů ve výzkumu a vývoji
• pracoviště Praha 10

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, účetnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odpovědnost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v těchto hlavních oblastech:

železniční doprava
provoz metra a závodová doprava
oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů
telematické aplikace
silniční, signalizační a parkovištní systémy
nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 500 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.
ID: 2088690  Datum zveřejnění: 20.4.2015