Specialista pro IS / účetní specialista

AŽD Praha s.r.o.

Místo práce
Žirovnická 2/3146, 10617, Praha 10, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc, dohodou v závislosti na míře plnění kvalifikačních požadavků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zavádění programového vybavení a podpora uživatelů při řešení problémů s IS v oblasti ekonomika a finance pro všechny organizační jednotky AŽD Praha s.r.o., případně i pro zaměstnance dceřiných společností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré ohodnocení odpovídající postavení firmy
- perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
- velmi dobré pracovní prostředí a podmínky
- pravidelné školení a udržování odborné způsobilosti
- další výhody dle kolektivní smlouvy (pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další)

Informace o náboru

Nástup možný i na základě vzájemné dohody.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost podvojného účetnictví, včetně nedokončené výroby (primární požadavek)
- předpokládá se hlubší znalost práce s počítačem a základní znalost problematiky počítačových sítí
- základní znalost technické angličtiny
- dobré komunikativní a lektorské schopnosti při práci s uživateli
- znalost IS Oracle JD Edwards EnterpriseOne, TPV2000 eventuálně jiných IS stejné kategorie výhodou
- předpokladem pro výkon této funkce je bezproblémová možnost jedno i vícedenních služebních cest

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v těchto hlavních oblastech:

železniční doprava
provoz metra a závodová doprava
oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů
telematické aplikace
silniční, signalizační a parkovištní systémy
nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 500 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.
ID: 2230147  Datum zveřejnění: 9.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 35000 Kč/měsíc, dohodou v závislosti na míře plnění kvalifikačních požadavků