Přípravář staveb (v oboru silniční telematiky)

AŽD Praha s.r.o.

Místo práce
Žirovnická 3146/2, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Nástupní mzda dle míry plnění kvalifikačních požadavků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příprava rozpočtů pro realizaci zakázek
* Příprava zajištění subdodávek
* Fakturace zakázek
* Sledování nákladů a termínů realizace staveb
* Příprava zajištění výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, levnější tarif na volání od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky a další.

Informace o náboru

Nabízíme stabilní zázemí silné české společnosti, profesionální přístup, dobré pracovní podmínky, možnost osobního rozvoje, odborné vzdělávání.

Dále požadujeme praxi při realizaci technologických staveb nebo provozních souborů staveb a praxi v oblasti přípravy technologických zakázek v rozsahu několika mil. až 100 mil. Kč.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

doprava, elektro, silniční telematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Praxe při realizaci technologických staveb nebo provozních souborů staveb
* Znalost dokumentace staveb
* Znalost rozpočtů a kalkulací a provozních rozborů staveb;
* Praxe v oblasti přípravy technologických zakázek v rozsahu několika mil. až 100 mil. Kč.
* Schopnost komunikace
* Časová flexibilita
* Svědomitost a poctivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v těchto hlavních oblastech:

železniční doprava
provoz metra a závodová doprava
oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů
telematické aplikace
silniční, signalizační a parkovištní systémy
nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 500 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.
ID: 2287633  Datum zveřejnění: 13.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nástupní mzda dle míry plnění kvalifikačních požadavků