Dělník, dělnice - pekař, pekařka (převážně ruční)

AZPEK, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Sokolovská 865, 1 2 Bolatice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři (75121)

Pracoviště a kontakty

Firma:AZPEK, s.r.o., IČ 65141067
Pracoviště:Sokolovská 865/3b, 747 23 Bolatice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pekařství AZPEK s.r.o. Bolatice přijme do svých řad dělníky /dělnice/ na výrobu pečiva.
Vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou. Požadujeme zdravotní způsobilost a zdravotní průkaz, chuť pracovat a učit se novým věcem.
Mzda: 13.000 - 17.000 Kč, 2-směnný provoz /odpolední 11.00 - 19.00 hod., noční 19.00 - 01.00/, pracoviště Bolatice, nástup ihned.
Po zkušební době nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravu /stravenky/, nákup pečiva za výhodnější ceny apod.
KO: René Kamrád, tel.: 604 463 858, e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-03-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11000620718

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné, zdravotní průkaz