Grafik

B E M A T E C H, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
76, 595 01 Velká Bíteš, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-05
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Návrháři (34324)

Pracoviště a kontakty

Firma:B E M A T E C H, s.r.o., IČ 49825445, http://www.bematech.cz
Pracoviště:Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-05
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jaká by byla Vaše pracovní náplň:
- Tvorba technických katalogů a ceníků
- Vytváření nových a nevšedních designů pro moderní prvky stínící techniky (rolety, závěsy) a tapety
- Návrh vhodného designu webových stránek
Jaké máme požadavky:
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru design, grafika
- Velmi dobrá znalost programu InDesign, Photoshop
- Znalost AJ či NJ na komunikativní úrovni
- Kreativita, odpovědnost, pečlivost, chuť do práce
- Aktivní zájem o obor, odvaha v tvorbě nových projektů, objevování nových trendů a přizpůsobování jim své práce
Co nabízíme:
- Práci na plný úvazek
- Nástup možný ihned
- Práci v zajímavém a kreativním oboru v moderní společnosti, která klade důraz na design
- Práci v mladém a dynamickém kolektivu, prostor pro seberealizaci
- Odpovídající finanční ohodnocení
Pokud máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám:
- Svůj životopis s fotografií
- Stručný průvodní dopis
Výše uvedené požadavky zasílejte na email [email protected].

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12460130733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou