Obchodní manažer/-ka

B R U K O V , spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (2433)

Pracoviště a kontakty

Firma:B R U K O V , spol. s r.o., IČ 49285891
Pracoviště:B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ MANAŽER/-KA
- PP na dobu určitou 6 měsíců, v případě oboustranné spokojenosti automatické prodloužení pracovní smlouvy
- Náplň práce: udržování obchodních vztahů se stávajícími zákazníky; prezentace naší výrobní společnosti u potenciálních zákazníků; vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí; zpracování poptávek a tvorba cenových nabídek; monitoring trhu a tvorba nových obchodních strategií; spolupráce s technickým týmem na vhodném řešení pro zákazníky; dohled nad realizací, průběhem a předáním zakázky; monitoring konkurenčních firem
- Požadujeme: dobrou znalost německého jazyka - podmínkou (denní komunikace v německém jazyce); výborné komunikační, organizační a vyjednávací schopnosti; obchodní a prezentační dovednosti; samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu; ochotu cestovat (zahraničí); výhodou praxe v oboru obchod - prodej; praxe v technickém oboru vítána; řidičský průkaz sk. B; uživatelská znalost PC
- Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr; zajímavé platové ohodnocení; osobní automobil, mobilní telefon, notebook; osobní benefity; příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11565910722

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní, podmínkou