Svářeč/-ka

B R U K O V , spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 150 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:B R U K O V , spol. s r.o., IČ 49285891
Pracoviště:B R U K O V spol. s r.o., Cukrovarská 168, 503 03 Smiřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 100 do 150 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SVÁŘEČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, hrubá hodinová mzda: od 100,- Kč + 20% do 1500,- Kč + 20%
- Požadavky: znalost a praxe ve svařování CO2, platný svářečský průkaz výhodou (není podmínkou)
- Nevyučené kolegy/-ně zaškolíme s možností zajištění svářečského průkazu
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- V případě zájmu kontaktujte: Pourová Aneta Ing., tel.: 720 960 069 (volejte od 8:00 do 16:00 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12049960704

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání