Obchodně-technický zástupce - pro východní nebo střední Slovensko

B R U S I V O spol. s r.o.

Miesto práce
region působení: východní nebo střední Slovensko, vhodné pro uchazeče z regionů:, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou, nejpozději leden 2016
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 2500 EUR/mesiac, prům. měs. výdělek. Zákl.mzda 800-1000 Eur + dle výsledků

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VAŠE KLÍČOVÉ ÚKOLY:
• Samostatné vedení obchodních případů
• Aktivní, samostatné a odborné obchodně-technické poradenství
• Získávání nových klientů a servis pro stávající zákazníky - Odpovědnost za rozšíření prodeje, akvizice v přiděleném regionu v oboru dřevozpracujícího, nábytkářského, strojírenského a automobilového průmyslu
• Vytváření cenových nabídek přímo koncovým klientům
• Aktivní komunikace se zákazníky
• V případě výborné technické a obchodní zdatnosti a zkušeností – přidělení významných zákazníků

Zamestnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME VÁM:
• Práci na HPP a nadprůměrný základní plat s podílem na obratu (dle schopností a výsledků průměrný měsíční výdělek 1.500 – 2.500 EUR i více)
• Zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní společnosti, odborné zaškolení
• Stabilní zázemí a solidní jednání, přátelské firemní prostředí
• Firemní benefity: Auto i mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook, stravenky, odborná školení,..
• Flexibilní pracovní dobu, vlastní organizace náplně práce, částečně Home Office. Zástupce pro Střední Slovensko, v případě bydliště v okolí Bánské Bystrice (preferujeme) k dispozici i kancelář v sídle společnosti. Zástupce pro Košický a Prešovský kraj bude jezdit 1x za 14dnů do Bánské Bystrice.
BENEFITY:
• Auto i pro soukromé účely
• Mobilní telefon
• Notebook
• Provize z prodeje
• Bonusy / Prémie
• Vlastní organizace náplně práce
• Individuální rozvržení pracovní doby
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Možnost občasné práce z domova (Home Office)
• Stravenky/příspěvek na stravování
• Vzdělávací kurzy, školení
• Příspěvek na vzdělání
• Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• Firemní akce
• Sleva na firemní výrobky/služby

Informácie o výberovom konaní

Hledáme dva pracovníky jednoho pro region "Střední Slovensko" - Bánskobystrický a Žilinský kraj a druhého pro "Východní Slovensko" - Košický a Prešovský kraj.
Pokud Vás zaujala nabídka samostatné a zodpovědné práce, jste obchodně a technicky zdatný, máte zkušenosti z prodeje a zájem o dlouhodobou spolupráci, zašlete prosím do 18.11.2015 svůj strukturovaný životopis a motivační dopis v českém/slovenském a popřípadě i anglickém jazyce (v PDF/WORD) společně s Vaší aktuální fotografií (pasový formát vložený do CV, max.vel. 100x150 bodů, rozlišení 72 DPI), vč.event.. SKYPE spojení přímo na:
Lenka Nozarová – personální ředitelka/HR specialista , [email protected], ConVerta Consulting s.r.o., www.converta.cz, +420 604 270 438

Do předmětu mailu prosím uveďte: své "PŘIJMENÍ"- NÁZEV POZICE "Obchodník SK" a kraj působení - vyberte, zda máte zájem o Střední či Východní Slovensko.

Bližší informace o zaměstnavateli najdete na: www.brusivoro.cz a www.brusivo.eu

Veškeré Vámi zaslané materiály a údaje pokládáme za důvěrné a nebudou bez Vašeho předchozího souhlasu dále šířeny.

Vybraní uchazeči splňující požadavky, budou kontaktováni do cca 2 týdnu od zaslání kompletních podkladů (viz výše).
Nebudeme-li Vás v této lhůtě kontaktovat, byli do dalšího kola výběrového řízení upřednostnění jiní uchazeči.

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ: telefonické interview / video Skype , administrativní kolo, osobní pohovory 1-2kola. Výběr pracovníků chceme ukončit do konce listopadu.
Komunikační jazyk – čeština / slovenština.
Databáze uchazečů nevedeme. Děkujeme za pochopení.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

PROFIL ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/ky, který musíte plně splňovat:
• Obchodní talent a zkušenost, technické předpoklady, profesionalita v obchodní a technické činnosti nejlépe se zkušenostmi v jednání se zákazníky a s technickými produkty
• Velmi dobré komunikativní schopnosti, umění vyjednávat, motivace a ochota jednat s lidmi, asertivita, kreativita, zdravé sebevědomí, psychická odolnost, reprezentativní jednání a vystupování
• Umění rychle reagovat na změny a potřeby zákazníka
• Aktivní přístup k hledání technických řešení, schopnost učení
• Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka)
• Dobrá znalost produktů Microsoft Office
• min. SŠ vzdělání s maturitou – upřednostňujeme technické vzdělání
• Ochota cestovat služebním autem 3-4dny v týdnu a věnovat se aktivně zákazníkům
• Loajalita k zaměstnavateli, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, houževnatost
• Angličtina – min. základy, vítáme znalost na komunikativní úrovni
• Slovenština - znalost na úrovni rodného jazyka
• Maďarština - výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme schopného a šikovného obchodně a technicky zdatného prodejce/zástupce, pro „Střední Slovensko“ – Bánskobystrická a Žilinská oblast
Společnost BRUSIVO spol. s r.o., je na trhu od roku 1992.

Centrála a sklad na Slovensku je v Bánské Bystrici a v Čechách je sídlo firmy v Rokycanech.

Od založení se zabývá výrobou a velkoobchodním prodejem brusných materiálů, řezných nástrojů. Materiály a zboží dováží z několika států EU a Asie. Na českém a slovenském trhu zastupuje značky Ekamant, Pferd, VSM, Sunmight, Tyrolit. Zákazníky jsou střední a velké firmy ze všech průmyslových odvětví. Například IKEA - dřevozpracující průmysl, Hyundai - automobilový průmysl, DOOSAN - strojírenství a další.
V Čechách a na Slovensku je společnost BRUSIVO v oboru nevýznamnější soukromou společností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2263000  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1500 - 2500 EUR/mesiac, prům. měs. výdělek. Zákl.mzda 800-1000 Eur + dle výsledků