Manažer(-ka) Call Centra

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení interního akvizičního call-centra 35 telefonních operátorů - obchodníků,
- další rozvoj oddělení do velikosti 60 operátorů,
- hodnocení, motivace a kontroling týmu,
- přímé řízení managementu oddělení: interní trenér, teamleader, supervizoři a HR specialista,
- zajištění hodnocení hovorů, analýzy, online náslechy, zpětná vazba a koučink,
- nastavování procesů call-centra, zvyšování efektivity a vyhledávání příležitostí růstu,
- odpovědnost za plnění obchodních výsledků - měsíční plány,
- odpovědnost za nákladovost call-centra,
- úzká spolupráce s vedením společnosti, strategický rozvoj, reporting.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- kreativní práci v dynamické mladé firmě,
- účast na zajímavých projektech úspěšné firmy,
- příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí,
- široký prostor pro následný rozvoj (školení, nové technologie),
- zajímavé a motivující finanční ohodnocení (fixní plat, měsíční prémie, kvartální bonusy).
- Auto i pro soukromé účely,
- Manažerský motivační program,
- Notebook,
- Stravenky/příspěvek na stravování,
- Občerstvení na pracovišti

Informace o náboru

Termín nástupu:
- nejpozději 1.6. 2015 - či jinak dohodou,
- dřívější nástup možný a vítaný z důvodu zapracování a předání agendy oddělení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- minimálně 3 roky manažerské praxe v oblasti vedení obchodního týmu,
- praktické zkušenosti v call centru - realizace prodejních kampaní,
- prokazatelná zkušenost s telemarketingem,
- jazykové znalosti nejsou pro tuto pozici nezbytné.
- velmi silná a zralá osobnost - proaktivní leadership,
- obchodní drive, orientace na cíle a aktivní přístup k práci,
- kreativitu, představivost, nápady,
- flexibilita, otevřenost změnám a novým výzvám,
- týmový hráč do úzkého vedení B2M.CZ s.r.o.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 2094074  Datum zveřejnění: 23.4.2015