Teamleader obchodního týmu - Plzeň

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Americká 1, Plzeňský kraj, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc, 23 fix + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení nového týmu na samostatném projektu
* podpora, rozvoj a motivace členů týmu
* kontrola, koordinace činností a jejich hodnocení
* spolupráce s interními týmy (IT, zákaznická podpora, atd.)
* práce v interním systému
* administrativní činnost.
* navštivte naše www stránky: http://www.b2call.cz/

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na HPP
* fixní plat + motivační systém odměňování
* firemní benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti, vzdělávání)
* kreativní práci v dynamickém obchodním týmu,
* účast na zajímavých projektech úspěšné firmy,
* příjemné pracovní prostředí v kolektivu mladých lidí,
* prodejně osvědčené know-how pro konkrétní řady produktů,
* podporu v podobě náslechů prodejních hovorů, školení interního trenéra a motivačních soutěží pro operátory,
* stálou podporu, koučing a mentoring vedení společnosti.

Informace o náboru

* NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
* středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
* obchodní praxe podmínkou
* zkušenosti s vedením týmu výhodou
* výborné organizační a komunikační schopnosti podmínkou
* spolehlivost, pečlivost, samostatnost, nápaditost a profesionální přístup

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenost s vedením prodejního týmu min. 1 rok - např. na pozici supervizora, team leadera nebo trenéra,
- vlastní prodejní schopnost, která bude vzorem pro ostatní,
- silnou osobnost, dovednost druhé vést a rozvíjet je,
- osobnostní předpoklady (přirozenou autoritu, vlastní proaktivita apod.).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 2097758  Datum zveřejnění: 24.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 35000 Kč/měsíc, 23 fix + bonusy