Aktivace služeb po telefonu (telemarketingový pracovník)

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* my zajístíme zájem firem o naše služby a vy budete volat těmto klientům, kteří se již zajímají o naše služby
* pracovat budete s naším interním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na hlavní pracovní poměr
* zajímavé a motivující finanční ohodnocení: 18 000 Kč fixní plat + osobní ohodnocení + provize z prodeje
* nástupní bonus ve výši 5 000 Kč!
* NOVINKA! Služební vůz i pro soukromé používání. Obchodníci mají možnost získat služební vůz v motivačním programu a používat ho také soukromě.
* příjemné a velmi moderní pracovní prostředí na Praze 5
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* široký prostor pro následný rozvoj
* stravenky
* teplé a studené nápoje zdarma
* stravování přímo v budově
* výbornou dostupnost v blízkosti metra
* neformální a přátelské prostředí
* soutěže a hry v hodnotě cca 50 tis. měsíčně

Informace o náboru

Přiveďte s sebou dalšího uchazeče a získáte odměnu 5 000 Kč!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenost s telefonickým prodejem pro nás není podmínkou, hledáme však lidi s obchodním duchem, kterým nevadí telefonovat
* příjemný hlasový projev je pro nás výhodou
* znalost základní práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 2529757  Datum zveřejnění: 17.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 35000 Kč/měsíc