Pracovník reklamačního oddělení

B2M.CZ s.r.o.

Místo práce
Šafránkova 1243/3, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18 000 Kč (fix) + 11 000 Kč (osobní ohodnocení)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řešení reklamací a žádosti o storno
* telefonická a písemná komunikuce s klienty za účelem vyřešení jejich požadavku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na hlavní pracovní poměr
* zajímavé a motivující finanční ohodnocení: 18 000 Kč fixní plat + motivační systém odměňování
* nástupní bonus ve výši 5 000 Kč!
* příjemné a velmi moderní pracovní prostředí na Praze 5
* široký prostor pro následný rozvoj
* stravenky
* teplé a studené nápoje zdarma
* stravování přímo v budově
* výbornou dostupnost v blízkosti metra
* neformální a přátelské prostředí
* vstupní školení

Informace o náboru

Nástup: IHNED (prosíme pouze uchazeče, kteří splňují podmínky a mohou nastoupit ihned)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* silnou a vyzrálou osobnost se schopností vyjednávat
* výborné vyjadřovací schopnosti ( ústní i písemné ), schopnost formulovat text, dopisy apod.
* obchodní dovednosti
* pečlivost, zodpovědnost k plnění zadaných úkolů
* příjemné vystupování
* uživatelskou znalost práce na PC
* schopnost argumentace a komunikace
* aktivní při hledání řešení
* pečlivost a samostatnost
* velmi dobrá odolnost vůči stresu - podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká úspěšná společnost, která je předním lídrem v oblasti poptávek na českém trhu? Měsíčně zprostředkujeme více než 12 tis. poptávek a zakázek v souhrnné hodnotě převyšující 6 mld.Kč. Již více než 15 let vyvíjíme služby zaměřené na B2B sektor v České a Slovenské republice. Mezi naše hlavní projekty patří služby ePoptavka.cz a AAApoptavka.cz. Zaměstnáváme přes 90 lidí v Praze a Českých Budějovicích.
ID: 2548995  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 Kč (fix) + 11 000 Kč (osobní ohodnocení)