Čašníci - 17.12. 2015 výberové konanie na riečne lode s americkou klientelou - Viking River Cruises - nová sezóna!

backUP job agency

Plavby po Európe, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Švajčiarsko, Holandsko, USA, Zahraničie - ostatné, okres Banská Bystrica, Bratislava, Košice
1750 - 1900 EUR/mesiac, + garantované servisné 600 - 800 Eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na moderných 4**** riečnych lodiach s americkou klientelou, ktoré plávajú na riekach v Európe - Rýn, Main, Dunaj, Labe a vo Francúzsku.

Pracuje sa 7 dní do týždňa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

Viking patrí medzi najviac vyhľadávané a najlepšie lodné spoločnosti s tými najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

Obsadzovaná pozícia
Čašník/čka – Chef de Rang

• Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.
• Prijímanie objednávok jedál a nápojov
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel na úrovni 4*/5* servisu.
• Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
• Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).

Fotogalériu, video a viac o obsadzovaných pozíciach spoločnosti Viking nájdete na našej web stránke: http://backup-jobs.com/praca-v-zahranici/riecne-vyletne-lode/58--viking-river-cruises

• Viac než 53 moderných 4* riečnych výletných lodí
• Plavby v Európe/ Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Francúzsko, Rakúsko, Slovensko...
• Pravidelne oceňovaná ako svetovo obľúbená lodná spoločnosť
• Americká/austrálska klientela
• Výhodné švajčiarske alebo francúzske pracovné zmluvy
• Hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
• Výborné platové ohodnotenie
• Zabezpečené ubytovanie a strava
• Preplácané náklady na vycestovanie
• Moderné kabíny s internetom
• Poskytnutá kompletná uniforma
• Nárok na platenú dovolenku 6-7 dní/mesiac
• 2/3 mesačné turnusy
• Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
• Možnosť nástupu počas celej sezóny

Naša agentúra backup jobs agency spolupracuje so spoločnosťou Viking River Cruises ako priamy a zmluvný sprostredkovateľ na Slovensku a v Čechách. Ubezpečujeme Vás, že všetky naše služby týkajúce sa sprostredkovania práce ako aj všetky služby s tým súvisiace sú u nás zdarma.

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami spoločnosti Viking v termíne: 17.12.2015 v Bratislave

Prihláste sa a buďte úspešný, na pohovor Vás radi pripravíme.
Výberové konania Viking patria medzi naše najúspešnejšie - 90% úspešnosť prijatia!

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Viking River Cruises je jedna z najväčších a najprosperujúcejších lodných spoločnosti v Európe, ktorá poskytuje vysoký štandard na viac než 54 luxusných riečnych lodiach s prevažne Americkou klientelou.
Spoločnosť Viking River Cruises vznikla v roku 1997 s hlavným vedením vo Švajčiarsku. Úspech spoločnosti v rozhodujúcej miere závisí od oddanosti a nadpriemernej motivácii viac ako 1.700 zamestnancov.

Viking River Cruises
THE WORLD'S MOST AWARDED RIVER CRUISE LINE
Since our founding in 1997 as Viking River Cruises, we have received many accolades from both guests and the travel industry. We strive to be the best provider of destination cruising with both our river cruise line and our newly launched ocean cruises, delivering value and a high-quality experience for our guests. We are the most award-winning river cruise line: since 2004, we have been recognized consistently by both Condé Nast Traveler and Travel + Leisure for our outstanding quality, as well as being named "Best River Cruise Line" multiple times by Cruise Critic.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pracovné skúsenosti priamo na pozícii v hotelierstve/gastronómii zo zahraničia alebo lode
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2304208  Datum zveřejnění: 26.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1750 - 1900 EUR/mesiac, + garantované servisné 600 - 800 Eur/mesiac