Svářeč junior

BAEST Machines & Structures, a.s. (MPSV)

Místo práce
Černoleská 1930, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-10
Mzdové podmínky (brutto)
13500 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:BAEST Machines & Structures, a.s., IČ 28939131
Pracoviště:Černoleská 1930, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2014-09-10
Mzdové rozpětí:od 13500 do 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: základní vzdělání, manuálně zručný člověk, chuť do práce, účast na bezplatném kurzu ve spolupracující firmě Best Consulting & Training, s.r.o. , jedná se o odbornou svářečskou přípravu, v délce 27 dnů, jejíž součástí je virtuální svařování, rekvalifikace svářeč zakončená celostátně uznávanou zkouškou, poradenský a motivační seminář a 5 dní praxe v naší společnosti s následným navázáním hlavního pracovního poměru.

Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, odborný a kvalifikační růst, smluvní mzdu, příspěvek na dopravu do zaměstnání ve výši 75% částky veřejné dopravy (mimo MHD), možnost kvalitního stravování s finančním příspěvkem ve výši 55%, stabilizační odměny, mimořádné odměny dle kvality odvedené práce a pracovní aktivity

Poslední změna:2014-08-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 7819440728