Konzultant Microsoft Dynamics NAV

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia systému Dynamics NAV a rozširovanie funkcionalít u nasadených systémov u zákazníka.
Získavanie technických požiadaviek, návrh funkčných a technických špecifikácii.
Doladenie špecifikácie na základe zákazníckych požiadaviek.
Spolupráca s programátorom na vývoji nových funkcionalít a prepájaní systémov.
Poskytovanie podpory pre nainštalovane riešenia.

Práca v medzinárodnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Základná motivačná mzda + pohyblivá zložka od dosiahnutých výsledkov.
K dispozícii firemný automobil, mobilný telefón, notebook.
Interné, ale aj externé školenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je stabilným dodávateľom komplexných systémov na báze Microsoft Dynamics NAV/ AX, Dynamics CRM, informačných portálov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počítačové znalosti:

Microsoft Dynamics NAV – pokročila úroveň
Znalosť iných ERP systémov – výhodou
Znalosť MS SQL a Windows server- výhodou

Jazykové znalosti:

Aktívna angličtina výhodou (odborná, schopnosť viest prezentácie, workshopy), možnosť cestovať do zahraničia
Nemecky jazyk – výhodou
Iné jazyky – výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Znalosť podnikových procesov,
komunikatívnosť, kreativita a samostatnosť,
príjemne a profesionálne vystupovanie,
proaktívny s dynamickým prístupom k riešeniu zverených úloh,
dobré prezentačné skúsenosti,
schopnosť pracovať samostatne.

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1894634  Datum zveřejnění: 11.11.2014