Specialista pro obchod a marketing ve společnosti s 27letou historií

Baloušek,s.r.o.

Místo práce
Ostravská 1112/34, 748 01 Hlučín, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

průzkum trhu, sledování konkurence včetně analýzy, výstupy, doporučení na nové produkty
produktová inovace
správa webu, webových kampaní
tvorba reklam a podpora prodeje (reklamní předměty, prezentace společnosti)
komunikace napříč firmou – grafici, výroba, obchod

Zaměstnanecké výhody, benefity

příjemné pracovní prostředí rodinné společnosti se zázemím
služební notebook
příspěvek na stravování
příspěvek na životní pojištění
mzda základní pevná + motivační ohodnocení
možnost kariérního růstu
nástup možný ihned – HPP
jednosměnný provoz
pracovní úvazek 40 hodin/týden

Informace o náboru

ukončené SŠ vzdělání s maturitou a vyšší
řidičský průkaz skupiny B
anglický jazyk
případný další jazyk výhodou – ne nutnost
uživatelská znalost a orientace v práci s počítačem

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

očekáváme:
3 – 5 let praxe, nejlépe v papírenském průmyslu
dobrá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničními agenturami ohledně licencí a produktů)
zkušenosti s grafikou (znalost grafických programů výhodou)
kreativní myšlení
bydliště: Hlučínsko a blízké okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ryze česká obchodní společnost z Hlučína - je již na trhu od roku 1990 a je zaměřena na výrobu, prodej stolních kalendářů, nástěnných kalendářů, diářů, hospodářských tiskopisů a dětského sortimentu.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2939493  Datum zveřejnění: 21.2.2017