Manipulační dělník (sklad hotových výrobků)

Balsac papermill s.r.o. (MPSV)

Místo práce
21, 789 01 Lukavice, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (93339)

Pracoviště a kontakty

Firma:Balsac papermill s.r.o., IČ 01610368
Pracoviště:Lukavice 21, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 14000 do 16000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, odpolední příplatek za víkendovou a noční práci, zvl prémie. 4dny na zotavenou.
Podnikové stravování, příspěšvek na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
ŘP "B", platné oprávnění na VZV do 5t, dobrý zdravotní stav.
Pracovní náplň:
Navážení hotových výrobků z provozu do skladu hotových výrobků
Pracovní doba:
Nepřetržitý provoz, systém krátký ad louhý týden.
Odpolední příplatek, zvláštní prémie, 4 dny na zotavenou/rok, příplatek za víkendovou a noční práci, možnost výhodnějšího telefonního programu, bezplatné masáže, stabilizační příspěvek 6.000,-Kč při trvání pracovního poměru 1 rok a déle (max. 5 dnů absence za rok z důvodu nemoci, OČR apod.), věrnostní příspěvek, příspěvek na stravování.

Kontakt: telefonicky Po-Pá od 8-14:00 hod.

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12120420728

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)