Disponent/-ka námořní dopravy

BAMCO Logistics, s.r.o (MPSV)

Místo práce
Křižíkova 1099, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti (43234)

Pracoviště a kontakty

Firma:FEE Transport s.r.o., IČ 01696572
Pracoviště:FEE Transport s.r.o.- pracoviště Jičín, Křižíkova 1099, 50601 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-07-25
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:požadujeme úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitou, orientaci v prostředí námořního trhu, znalost cenotvorby, znalost námořního trhu, zvláště rejdařských společností, které se orientují na celosvětové destinace, znalost celosvětového zeměpisu, znalost práce na PC, komunikativnost, energičnost,spolehlivost, rychlé jednání. Nabízíme PP, nástup ihned, mzdu od 20 000,-Kč. V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail:[email protected]

Poslední změna:2014-07-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 7708380772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou