Pekař/ka - mísič, pecák

BAPA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
410, 783 47 Hněvotín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-28
Mzdové podmínky (brutto)
18500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pekaři (75121)

Pracoviště a kontakty

Firma:BAPA s.r.o., IČ 25996924
Pracoviště:BAPA s.r.o. - pracoviště, Hněvotín 410, 783 47 Hněvotín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-28
Mzdové rozpětí:od 18500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Hněvotín č.p. 410. Nástup možný ihned.
Požadujeme: klást důraz na dodržování technologických postupů; příprava výrobků dle rozpisu plánu výroby; zodpovědnost za kvalitu; dodržování pravidel FIFO; úklid a sanitace, pravidla osobní hygieny; zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu; časovou flexibilitu.
Nabízíme: zázemí úspěšné potravinářské firmy; perspektivní a stabilní zaměstnání; práci na plný úvazek, možnost seberealizace; nerovnoměrná pracovní doba - denní směny; místo výkonu práce - Hněvotín; základní mzda 18.500,- Kč; nástup ihned.
Svůj životopis zasílejte POUZE na emailovou adresu [email protected] (do předmětu je nutné napsat "pracovník/pracovnice potravinářské výroby").

Poslední změna:2016-11-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11541000734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou