Projektant potrubných systémov (PDMS, PDS)

BARANI DESIGN Technologies s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
podľa praxe, jazykových znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na technologických projektoch
• projektovanie potrubných a príslušných pomocných technológií
• konštrukčná a projekčná činnosť
• kreslenie dispozičných riešení investičných celkov

• profesionálne zaškolenie v programe PDMS a technológii
• stabilná a dlhodobá práca
• možnosť prace v zahraničí
• možnosť ďalšieho profesijného a osobného rastu
• perspektívne zamestnanie v dynamickom kolektíve
• možnosť ďalších školení a jazykových kurzov
• vysoko motivujúce platové ohodnotenie podľa skúseností a schopností kandidáta

Váš profil (životopis) posielajte cez portál profesia alebo emailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
• vysokoškolské vzdelanie technického (strojárskeho) zamerania
• prax s 3D projektovaním v PDMS alebo PDS (výhodou)
• užívateľská znalosť systému PDMS alebo PDS (výhodou)
• prax v oblasti konštrukčnej a projekčnej činnosti
• znalosť kreslenia a dispozičných riešení investičných celkov
• technické tvorivé myslenie, kreativita, inovatívny prístup
• samostatnosť, komunikatívnosť, práca v kolektíve
• ochota cestovať

BARANI DESIGN Technologies s. r. o. je spoločnosť so sídlom v Bratislave zameraná na vývoj a výrobu profesionálnych meteorologických senzorov a meteorologických zariadení. Sme aktívni na všetkých kontinentoch vo viac ako sto krajinách sveta a hrdí na náš vlastný vývoj najmodernejších riešení na monitorovanie počasia a klimatických zmien. Aktívne podporujeme mestá, organizácie ako UNESCO, ako aj poľnohospodárov pri optimalizácii ich produkcie a zároveň zabezpečujeme, aby udržateľnosť zostala jadrom nášho poslania. Zaujalo Vás, čo robíme? Budeme radi, ak sa nám ozvete! Neváhajte a pošlite nám svoj životopis bez ohľadu na to, či máte technické vzdelanie alebo nie! Sme pripravení poskytnúť Vám poradenstvo a kvalitné zaškolenie, i keď nemáte v obore skúsenosti. Všetko, čo potrebujete, je ochota učiť sa a my Vás budeme podporovať pri každom kroku. Pridajte sa k nám pri formovaní lepšej budúcnosti, v ktorej presné informácie o počasí a globálny obchod idú ruka v ruke!
ID: 2178985  Datum zveřejnění: 12.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: podľa praxe, jazykových znalostí a skúseností