Hľadáme tajných zákazníkov (SK&CZ)

Bare International

Místo práce
Bratislava, Dunajská Streda, Trnava, Partizánske, Prievidza, Levice, Topoľčany, Praha, Nymburk, Příbram, České Budějovice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Tachov, Karlovy Vary, Chomutov, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Znojmo, Uherské Hradiště, Olomouc, Šumperk
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
22.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
20 - 200 Euro

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

BARE International je medzinárodná mystery shoppingová agentúra, ktorá meria kvalitu zákazníckych služieb. Ale toto by sme nemohli robiť bez našich hodnotiteľov. Hľadáme ľudí z celej Európy ako ste Vy: zvedavcov, ktorí majú nejaký voľný čas, chcú skúsiť niečo nové a majú základy angličtiny.
Mystery shopperi sa správajú ako normálni zákazníci — napr. kladú otázky, kúpia si niečo alebo sa správajú určitým spôsobom - následne poskytnú detailné reporty alebo spätnú väzbu o ich skúsenostiach a potom dostanú zaplatené. Mystery Shopping nie je práca na plný úväzok; je to niečo, čo môžete pridať k Vašim každodenným aktivitám a jednoducho niečo pre Vás, čo Vám zabezpečí nejaký dodatočný príjem.
Momentálne intenzívne hľadáme milovníkov áut pre naše návštevy autosalónov.

Ako sa stať mystery shopperom?
Potom ako sa zaregistrujete v našom systéme a prejdete náš krátky online tréning mystery hodnotiteľa, uvidíte všetky dostupné mystery návštevy vo Vašom meste/krajine.
Musíte sa na ne prihlásiť a počkať, pokiaľ bude Vaša prihláška schválená. Keď Vás vyberieme, musíte si prečítať inštrukcie pre Vašu mystery návštevu, aby ste sa ubezpečili, že viete, čo máte robiť a na čo sa máte v predajni sústrediť. Po návšteve musíte vyplniť dotazník, odpovedaním na otázky ako: bola predajňa čistá? Boli zamestnanci priateľskí a zdvorilí? Ako dlho ste museli čakať? atď...
Po odoslaní Vašej spätnej väzby dostanete zaplatené v nasledujúcom mesiaci.
Môžete sa rozhodnúť, na koľko návštev sa prihlásite, kedy ich zrealizujete, aby čo najlepšie zapadli do Vášho plánovaného programu.
Môžete navštíviť obchody s módou, športové oddelenia, predajne áut, atď. Často ponúkame mystery návštevy, ktoré môžete urobiť z domu: mystery telefonáty a mystery e-maily.
Informácie o výberovom konaní
Ako začať?
Netreba žiadne CV alebo pohovor, v BARE ide všetko online. Najskôr sa, prosím, zaregistrujte tu: www.bareinternational.com/evaluator-signup-europe
Potrebujete základy angličtiny, aby ste prešli registráciou a porozumeli našim emailom, ale inak všetky informácie a dotazník sú dostupné v slovenčine/v češtině. Tiež v predajniach musíte komunikovať v slovenčine/v češtině.
Chcete sa o nás dozvedieť viac? Pozrite si našu webstránku www.bareinternational.com
Nemôžeme čakať na spoluprácu s Vami! Začnite toto nové dobrodružstvo už dnes!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BARE International je medzinárodná mystery shoppingová agentúra, ktorá meria kvalitu zákazníckych služieb.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců

Adresa společnosti

BARE INTERNATIONAL EUROPE
Meir 12
2000 Antwerp
Belgie

Kontakt

Kontaktní osoba: Barbara Sikter
Tel.: + 36 1 799 8761
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2561424   Datum zveřejnění: 22.11.2016