Lékař (z17037)

Barlett & Cenbright

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Karlovarská krajská nemocnice a.s., nemocnice v Karlových Varech přijme lékaře:

- emergency – lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru interním se zájmem o akutní

medicínu s možností funkčního místa zástupce primáře

- interní – lékaře s interním základním kmenem se zájmem o diabetologii nebo specializovanou

způsobilostí v oboru diabetologie

- urologické – lékaře se specializovanou způsobilostí v oboru urologie s celkovou praxí

v oboru minimálně 8 let

Zaměstnavatel: Karlovarská krajská nemocnice a. s.,

Bezručova 19, 360 66 Karlovy Vary

Zapsaná v OR, vedeném Krajským soudem

v Plzni oddíl B, vložka 1205

ICO: 263 65 804, tel: 353 115 111, fax: 353 233 178

Nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na adresu Karlovarská krajská nemocnice a.s., personální

oddělení, Bezručova 19, 360 66 Karlovy Vary nebo na: [email protected].

Více informací na www.kkn.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• plný úvazek

• týden dovolené nad rámec stanovený zákonem

• individuální mzdové ohodnocení

• možnost ubytování

• atraktivní prostředí lázeňského města s nabídkou

bohatého kulturního a sportovního vyžití

• možnost dalšího vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• vzdělání odpovídající nabízené pozici

• trestní bezúhonnost

• Komunikativnost

• vstřícný přístup k pacientům

• znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1843684  Datum zveřejnění: 22.8.2014