Fyzioterapeut/fyzioterapeutka (Z18454)

Barlett & Cenbright

Místo práce
Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

fyzioterapeut/fyzioterapeutka (Z18454)

Největší lázeňská společnost na Moravě, Lázně Luhačovice, a.s., hledá do týmu Dětských léčeben šikovného a fyzicky zdatného kolegu na pozici

fyzioterapeut/fyzioterapeutka:

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup: ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
celoroční práci na plný úvazek v akreditovaném zdravotnickém zařízení
možnost prohlubování kvalifikace absolvováním základních odborných kurzů pro fyzioterapeuty (např. respirační fyzioterapie, funkční manuální medicína apod.)
zajímavou a tvůrčí práci v moderně vybaveném pracovišti s využitím nejnovějších léčebně-rehabilitačních metod a přístupů
možnost ubytování
zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, zaměstnanecké stravování, zvýhodněnou výměnnou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění, odměny při pracovních a životních výročích apod.)

Informace o náboru

Strukturované životopisy přijímá a informace poskytne personální manažerka
Ing. Martina Balážová, tel. č.: 577 682 204, [email protected].

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie
pozitivní vztah k dětem
profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování
předpoklady pro týmovou spolupráci
znalost NJ, AJ nebo RJ vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1869033  Datum zveřejnění: 16.9.2014