ID367h - Číšník -allroundkraft- Freiburg, pěkné místo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
SRN, Baden Württemberg, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1200 EUR čistého, strava a ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rušnou restauraci na Rýně v jižním cípku SRN hledáme spíše Allroundkraft člověka než Hausmeistera. Pro práci v restauraci, na caterings, vypomoci v restauraci s přípravou, závozem cateringů (nutný řidičský průkaz) , chystáním büffet, řidiče a pomocníka v jednom. Podmínkou je předešlá zkušenost , komunikativní němčina a flexibilita. Budete nasazen zrovna tam, kde Vás budou nejvíce potřebovat. Nástup možný dle domluvy i ihned. Kvalitní pracovní nabídka ,. Apparmant s pračkou a kuchyňským koutem je pro Vás zdarma k dispozici.
Ref.č.: ID367h
Plat: 1200 €, ubytování a strava zdarma zajištěny
Oblast: SRN, Baden Württemberg
Ubytování: zajištěno zdarma
Strava: zajištěna zdarma
Nástup: ihned
Podrobnosti sdělíme po telefonu, emailem či si je můžete prohlédnout na našem webu
Náplň práce:
. závoz cateringů (řp)
. přeprava stolů, židlí, kuchařských produktů a surovin
. výpomoc při akcích
. příprava Büffet
. debarras, úklid, možná i jednoduché opravářské práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

. hlavní pracovní poměr dlouhodobě
. dobré platové ohodnocení
. ubytování v připraveném appartmánu

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku nám prosím zašlete nejdříve svůj životopisu s fotkou, ideálně v němčině na [email protected] . T.+420 608769029 pevná www.hotel-jobs.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Různorodá pracovní činost v restauraci, nudit se nebute, práce bude dostatek, počítejte s řízením minivanu. U zaměstnavatele pracují od nás lidé ze Slovenska a Čech.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý jazyk na komunikativní úrovni přiměřeně pozici
- dobré povahové vlastnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1193544  Datum zveřejnění: 2.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 EUR čistého, strava a ubytování zdarma