Bartender - Barman - exkluzivní barmanská firma, Německo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Kolín nad Rýnem, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1850 - 1850 EUR/měsíc, hrubá mzda do začátku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro specializovanou, barmanskou cateringovou společnost se sídlem v Kolíně nad Rýnem hledáme spolehlivého a zkušeného barmana s němčinou i angličtinou.
Jedná se o dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr se zajištěným ubytováním. Tato nabídka se neodmítá, konečně dobře placená, samostatná a zodpovědná nabídka se spoustou svobody. Je to podnik na naše doporučení.
Veškeré další podrobnosti k tomuto místo sdělíme po telefonu, emailem či si je můžete prohlédnout na našem webu včetně fotek, popřípadě k doposlání. Osobní schůzku u nás či u zaměstnavatele uvítáme.
Budete zodpovědný za nachystnání barmanského stánku na různých místech i mimo Kolín nad Rýnem, cateringové akce, účast na veletrzích.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na dlouhodobou spolupráci
- odpovídající platové podmínky, spropitné
- auto Sprinter 3,5 tuny.
- zajištění ubytování a stravy
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání

* bez provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku nám zašlete svůj životopis v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] T.: +420 608769029 či pevná T.:+420234221234. Uveďte prosím ID465

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

menší barmanská společnost, mladí zaměstnavatelé, velmi dobré jméno. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

barman

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- německý a anglický jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- pohovor u zaměstnavatele, případně možnost zůstat rovnou v podniku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1193605  Datum zveřejnění: 5.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1850 - 1850 EUR/měsíc, hrubá mzda do začátku