Prodavačka v řeznictví pod Mnichovem

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
22.12.2014
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 1800 EUR/měsíc, přesčasy propláceny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pro rodinné řeznictví pod Mnichovem (30 km) 1 šikovnou prodavačku pro pultový prodej. Předešlá zkušenost ve stejné pozici v prodeji uzeniny a masa je podmínkou. Pro tuto práci se Vám dostane i tak zaškolení, pokud jste z oboru a nemáte dostatek praxe. Německý jazyk na aktivní komunikativní úrovni je podmínkou.
Ref.č.: ID513V
Plat: stanoven na 1800 €, za 40 hodin týdně
Region: SRN, Bayern
Typ: plný úvazek- dlouhodobě
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: tak aby vyšlo 40 hodin(jsou různé, např. od 6 do 18:30 maximálně) víkendy volné.
Ubytování: zajistěno
Strava: zajištěna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- pracovní a pobytové povolení pro EU OBČANY již odpadlo
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání

*BEZ provize za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Nabízíme ­/Unser Angebot
. hlavní pracovní poměr - dlouhodobě
. dobré platové ohodnocení
. ubytování a profesionální přístup od zaměstnavatele
Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID513V. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 anebo +420 234221234 pevná linka. www.bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náplň práce / Arbeitsinhalt
. pultový prodej v rodinném řeznictví
. dle potřeb zaměstnavatele, upřesní před nástupem do práce
Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz, popřípadě dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

potravinářské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

potravinářství, gastronomie

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost s touto prací je určitě výhodou
- německý jazyk na komunikativní úrovni - budete komunikovat v němčině
- nástup do zaměstnání možný ihned
- otevřenost, pozitivní povaha, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1316571  Datum zveřejnění: 10.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 1800 EUR/měsíc, přesčasy propláceny