2x Servírka - moderní restaurant v Erfurtu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Erfurt, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1650 - 1800 EUR/měsíc, brutto, čistého po všech odečtech cca 1150€, plus Trinkgeld

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní moderní restauraci v Erfurtu , jen kousek od severních hranic s Českou republikou hledáme šikovnou servírku s němčinou pro okamžitý nástup. 2 místa - stejný zaměstnavatel : 1x ve městě, 1x v Gasthausu cca 20 minu od Erfurtu.
Ref.č.: ID524s
Plat: dle zkušeností od 1150€ čistého plus vlastní spropitné
Region: SRN, Thüringen
Typ: plný úvazek
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: dle domluvy
Ubytování: zajistěno zaměstnavatelem
Strava: zajištěna
Náplň práce / Arbeitsinhalt
. obsluha hostů převážně ala cart kuchyně,
. obsluha velké vyhlášené zahrádky
. bližší informace podá zaměstnavatel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování v místě pracoviště
- bude upřesněno před nástupem

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID524s. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029. Bartlett.cz

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Traditionelle Küche mit moderner Interpretation und auf hohem Niveau.
Eins der schönsten Biergarten in Umgebung. Geöffnet täglich 11- 23

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha v restauraci

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi kladný vztah k hostům a spolupracovníkům
- očekávaný vzhled, příjemné vystupování,
- ochota učit se
- flexibilita, angažovanost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1378000  Datum zveřejnění: 22.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650 - 1800 EUR/měsíc, brutto, čistého po všech odečtech cca 1150€, plus Trinkgeld