Úklid kuchyně, Hotel za Norimbergem

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
100 KM za Norimbergem, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
1.10.2014
Mzdové podmínky (brutto)
1550 - 1650 EUR/měsíc, 1100€ čistého již v 2. měsíci

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

pPro kvalitní rodinný tříhvězdičkový Superior hotel, 100 km za Norimberkem hledáme pracovníka namyčku nádobí a výpomoc v kuchyni. Nástup možný ihned, práce je dlouhodobá. Hotel se nachází v malinkém městečku na venkově a slouží firmám k pořádání meetingů. Je to kvalitní hotel: bowling, parní sauna, solarium, tenisové kurty, vinný sklípek, 18 jamkové hriště v blízkosti.
Ref.č.: ID335 M
Plat: 1100€ čistého po všech odečtech(v prvním měsíci 1000 €)
Region: SRN, 100 km za Norimbergem
Typ: plný úvazek
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 6 hodin denně od 20h. až do 02 ( 6 dní v týdnu)
Ubytování: zajistěno zaměstnavatelem
Strava: zajištěna
Náplň práce:
- mytí nádobí, čistění a úklid kuchyně
. blíže pak další informace obdržíte od zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci v Německu s výhodami, které z toho plynou í
- Zdokonalení se v jazyce
- pracovní smlouvu uzavíráte přímo s podnikem
- Zdravotní a sociální pojištění jsou samozřejmostí
- Možnost zkušebního dne na přání

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T.+420608769029 web: bartlett.cz. Uvádějte prosím ID335ost.
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

veškeré informace rádi dopošleme. Jedná se o nádherný větší hotel na dědině, ve výborné dopravní dostupnosti v blízkosti A7/A6 .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti z obdobné či stejné pozice výhodou
- německý jazyk úrovni porozumění
- nástup ihned, ideálně ještě v 9.měsíci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1403320  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1550 - 1650 EUR/měsíc, 1100€ čistého již v 2. měsíci