Šéfkuchař či zástupce Šfk - Bavorsko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rottach Egern, 53 km jižně od Mnichova, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 - 2300 EUR/měsíc, dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta restauraci s celoročním provozem, která se nachází jižně od Mnichova v Bavorsku hledáme zástupce šéfkuchaře anebo rovnou šéfkuchaře. Jedná se o kvalitní skoro fine dining kuchyni. Očekává se schopnost dobře vařit, starat se o zaměstnance (5ks na směně) skladové hospodářství, skladba 4-5 Gang menü. Hledáme zkušeného klidně i mladšího šéfkuchaře.Majitel vlastní hotel a zároveň provozuje letní moderní restauraci na jezeře Tegernsee. Dobře placená místa s okamžitým nástupem.
Moderní kuchyně, dlouhodobě či sezónně. Pracovní místo je se zajištěným ubytováním a výborným kolektivem.
Plat: od 2000 € (2300 € pro opravdu dobrého šéfkuchaře)
Region: SRN, Bayern
Typ: plný úvazek
Nástup: od ihned možný
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 5-6 dní v týdnu, 8-9 hodin denně - přesčasy se proplácí či dovolenkují později

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* ubytování a strava jsou zajištěna
* nabízíme nadstandartní poradenský servis
* individuální přístup
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést nástupní termín možného nástupu V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na:+420608769029. či +420234221234.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

dopošleme WEBOVÉ STRÁNKY přímo na zaměstnavatele.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařský

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařská

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru kuchař či hotelová škola podmínkou
- německý jazyk na aktivní úrovni dle pozice
- zkušenosti ze zahraničí vítány
- zodpovědnost, kolektivnost a kvalita práce
- pracovitost se předpokládá

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1405600  Datum zveřejnění: 1.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2300 EUR/měsíc, dle zkušeností