2x post servírka, hájenka v Bavorsku

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Oberammergau, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1100 - 1100 EUR/měsíc, čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rodinnou restauraci- poblíž Oberammergau (pod Mnichovem) hledáme servírku -y s co nejbližší možností nástupu. Standardní německá zvěřinová restaurace. Vyhlášená restaurace se nenachází v centru města, ubytování je zajištěno vzdálené 5 minut jízdy autem. Vhodné i pro páry (v kombinaci s obsluhou). Klidné místo, před restaurací jsou k zahlédnutí jeleni a srnky.
Ref.č.: ID363s
Plat: 1100 € čistého, plus spropitné
Region: SRN, v okolí Garmisch p.K.
Typ: plný úvazek, denně max 9 hod, trhačky
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: pondělí zavírací den (5-6 dnů v týdnu)
Ubytování: apartmán, vlastní vůz k dojíždění výhodou
Strava: zajištěna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr na minimálně sezónu
- dobré platové ohodnocení
- ubytování a stravu
- možnost zdokonalení se v jazyce
- zajímavou práci v rušné podhorské restauraci

Informace o náboru

Svůj životopis v českém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.hotel-jobs.cz . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029. Nezapomeňte uvést ID363s
VŠECHNY NAŠE NABÍDKY JSOU BEZ PROVIZE ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

kvalitní bavorská restaurace v Alpách. Veškeré další informace rádi poskytneme po telefonu anebo emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· aktivní znalost NJ (na alespoň mírně pokročilé úrovni)
. profesní vyučení v oboru
· orientaci na zákazníka
. trestní bezúhonnost
. reference výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1412903  Datum zveřejnění: 9.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100 - 1100 EUR/měsíc, čistého