Volné! Řezník nástup ihned - oblast Zell am See

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
2000 - 2000 EUR/měsíc, čistého to bude 1400€

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro řeznictví v oblasti Zell am See hledáme šikovného a zkušenějšího řezníka. Jedná se řeznictví zabývající se zpracováním jehněčího masa. Ubytování zajištěno. Němčina nutností (lehce komunikativní stačí)
Ref.č.: ID709MZ
Plat: 1400 € čistého
Region: AUT, oblast Zell am See
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: 8 hodin denně, 5x v týdnu od 5ti.(víkendy vždy volné)
Ubytování: zajištěno
Strava: zajištěna

Zaměstnanecké výhody, benefity

- žádná zprostředkovací provize!
- dlouhodobou práci
- pracovní smlouvu přímo od zaměstnavatele
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání

* veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

Svůj životopis v německém jazyce s přiloženou fotografií prosím zašlete na [email protected] Nezapomeňte uvést ID709MZ. V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 . Bartlett.cz.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Náplň práce / Arbeitsinhalt
. dle zkušeností, řeznictví má výrobnu i zpracování
. buď vykošťování, zpracování jehněčího
. dle potřeb zaměstnavatele, upřesní před nástupem do práce
Fotky a webovou adresu Vam samozrejme doposleme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

řeznictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

řezník

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost s touto prací je nutností
- německý jazyk na komunikativní úrovni - budete komunikovat v němčině
- nástup do zaměstnání možný ihned
- vezmeme rádi i zkušeného řezníka s 30 letou praxí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1473093  Datum zveřejnění: 2.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2000 - 2000 EUR/měsíc, čistého to bude 1400€