Číšník- pětihvězdičkový hotel Švýcarsko

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
2200 - 2200 EUR/měsíc, plus garantované velmi dobré spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci ve Švýcarsku u Bodamského jezera hledáme zkušeného číšníka s předešlou praxí a vyučením v oboru gastronomie a hlavně s aktivní plynulou němčinou a to pro nástup k 1.4.2015. Český/Slovenský jazyk je také podmínkou pro přijetí.
Region: Bodensee, Švýcarsko
Typ: plný úvazek
Nástup: k 1.4. či v průběhu měsíce dubna
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: běžná

Zaměstnanecké výhody, benefity

-zázemí věhlasné restaurace
- hlavní pracovní poměr nejenom na sezónu
- dobrý výdělek a top spropitné
- možnost dalšího růstu
- získání dalších zkušeností
- zajímavou práci v pětihvězdičkové restauraci

Informace o náboru

Svůj životopis v českém či německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] nebo se registrujte vyplněním dotazníku na www.hotel-jobs.cz . V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420608769029 . Nezapomeňte uvést ID512C.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

velmi kvalitní restaurace v rámci vícehvězdičkového hotelu. Veškeré další informace rádi poskytneme po telefonu anebo emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Praxe na pozici/v oblasti

gastronomie

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· opravdu dobrá aktivní znalost němčiny
. každý další jazyk výhodou
. profesní vyučení v oboru
. alespoň částečná znalost mezinárodních vín
· orientaci na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1483067  Datum zveřejnění: 10.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2200 - 2200 EUR/měsíc, plus garantované velmi dobré spropitné