2x Servírka/číšník - Freiburg - pěkné místo

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1350 €čistá mzda plus ubytování zdarma

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro restauraci na Rýně v jižním cípku SRN hledáme zkušenějšího číšníka-servírku s aktivní znalostí němčiny. Nástup možný dle domluvy i ihned. Jedná se o rušnou restauraci. Kvalitní pracovní nabídka pro pracovité lidi. Apparmant s pračkou je pro Vás zdarma k dispozici.
Větší restaurace, přes léto zahrádka, od roku 2016 pak nově další hotel a možnost přestupu v rámci stejného zaměstnavatele. Celkově teplé a příjemné pracovní místo u úspěšného zaměstnavatele.
V Bavorsku i Rakousku nabízíme spoustu dalších volných pozic na post servírka/číšník.
Ref.č.: ID367s
Plat: 1350 € za 6 dnů, plus tipy, ubyt.zdarma
Region: SRN, Baden Württemberg
Typ: plný úvazek na dobu neurčitou
Nástup: od ihned
platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: upřesní zaměstnavatel

Zaměstnanecké výhody, benefity

* hlavní pracovní poměr na minimálně 1 rok
* zprostredkovani a veskere nase sluzby jsou pro Vas zdarma
* nabízime nadstandartni poradensky servis
* individualni pristup
* zdravotni a socialni pojisteni jsou samozrejmosti

Informace o náboru

V případě vážného zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete svůj životopis v němčině s přiloženou fotografií zašlete prosím na [email protected] nebo nás kontaktujte telefonicky s uvedením ID367s.
Kontaktní osoba: Petr HRUŠKA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

rušná restaurace s příjemným pracovním prostředím a kolektivem. Slušný zaměstnavatel. Bližší informace rádi podáme po telefonu a emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Podmínky přijetí:
- znalost německého jazyka na aktivní úrovni nutností.
- výuční list, hotelová škola či tříletá praxe z rušné restaurace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1500321  Datum zveřejnění: 17.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1350 €čistá mzda plus ubytování zdarma