Kuchař-ka, 3 hvězdičkový hotel u Frankfurtu, SRN

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Rheinland Pfalz, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1800 - 1880 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nabízíme práci kuchaři, který má přibližně 2 až 7 letou praxi. Jedná se o 3hvězdičkový superior hotel u řeky poblíž Frankfurtu n.M, který je součástí menší kvalitní hotelové společnosti, má vlastní styl a výborné jméno. Jedná se o celoroční pracovní nabídku na neurčito. Zprostředkování práce je bez PROVIZE. *vřele doporučujeme. Nový post, v hotelu od nás již druhým rokem spokojený kuchař.
Ref.č.: ID601k
Plat: za 5 v týdnu- od 1200-1300 € čistého/
další místa pro kuchaře v okolí !
Ubytování: zajištěno zaměstnavatelem
Strava: zajištěna
Nástup: co nejdřívější

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy přímo na hotelu
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi
- pracovní a pobytové povolení pro EU OBČANY již odpadlo
- zdravotní a sociální pojištění
- jistotu kvalitního zaměstnání
* bez províze za zprostředkování, veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029 či pevná T.:+420234221234. Uveďte prosím ref. číslo.601K.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční hotelová společnost Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz (popřípadě dopošleme)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

kuchařské

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchař

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte
- německý jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- možnost okamžitého nástupu bez zkoušky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1561872  Datum zveřejnění: 18.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1800 - 1880 EUR/měsíc, 5 dnů v týdnu