Kuchař bez němčiny - Německo, okolí Wiesbadenu

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
1850 EUR/měsíc, možnost růstu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

jedinečná příležitost pro kuchaře, který neumí žádný cizí jazyk se dostat do zahraničí a nastartovat svou kariéru, získat nové zkušenosti, rozšířit si obzory a vydělat si lepší peníze než doma. Pouze česko-slovenský kolektiv. Nástup možný ihned. Celoroční post klidně i na několik let. Kariérní šance - možnost se vypracovat od salátů až po hotového kuchaře. Navýšení platu každý rok. p
Očekáváte č moderní gastronomii a dobře vybavenou kuchyň, zázemí a ubytování bez nutnosti dojíždět. Hodně práce, toto je fungující podnik, kde máte možnost získat správné pracovní návyky.

Veškeré podrobnosti Vám pak po zaslání životopisu dopošleme na email.
Po telefonu s Vámi vybereme tuto ci jinou nejvhodnější nabídku a sdělíme ohlasy předešlých uchazečů.

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práci na delší dobu minimálně 1 rok
- odpovídající platové podmínky
- zajištění ubytování a stravy
- Zdokonalení se v jazyce a další zahraniční praxi

- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- jistotu kvalitního zaměstnání

* výběr pouze z ověřených podniků na úrovni

Informace o náboru

V případě zájmu o některou z našich nabídek prosíme o zaslání životopisu v češtině či němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029 . Bartlett Recruitment s.r.o

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční restaurace/hotel. Zázemí věhlasného hotelu, ideální post pro někoho, kdo si nevěří, neumí německy a přesto chce dostat šanci. Stručný popis včetně fotek Vám dopošleme emailem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

gastronomické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Praxe na pozici/v oblasti

kuchařské práce

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozici na kterou se hlásíte
- chuť d práce, chuť se zlepšovat a přijet včas na místo

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1624760  Datum zveřejnění: 6.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1850 EUR/měsíc, možnost růstu