Servírka/Číšník - restaurace u moře od 1300 EUR

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Severní moře, Německa, Německo, Zahraničí - ostatní
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
nástup od 1300 EUR/měsíc čistého, plus spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro běžnou německou restauraci hledáme servírku/číšníka pro nástup od 1.5. či dle domluvy i dříve. Jedná se o nadprůměrně placenou pracovní nabídku, délka práce minimálně do 30.10.2017se zajištěným ubytováním (již odečteno z platu!). Ubytování v pěším dosahu. Plat od 1300 € čistého za 6 dnů práce v týdnu. Spropitné opravdu dobré- Zaměstnavatel nabízí práci buď v baru - pracuje se v riflích a je tu neformální obsluha anebo v restauraci - hned vedle, kde je naopak service na stříbře a fine dining obsluha.
Pro tohoto klienta hledáme poslední 2 -3 číšníky-servírky. Páry vítány také.
V krátkosti : očekáváme zkušenosti v oboru.

Fotky restaurace dopošleme na Váš email v průběhu výběru. Nyní stačí zaslat svůj životopis. Vhodným kandidátům se hned ozveme.
Ref.č.: ID678S
Plat: od 1300€ -1500 €
Ubytování: zajištěno
Nástup: od 1.5. dle domluvy a Vašich možností
Pracovní doba: 6 dní v týdnu (9-10 hodin denně, ne více)
Náplň práce: obsluha v restauraci, service a debaras, běžný úklid po sobě, týmová práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- super nabídka přes léto u serverního moře
- dobře placený post
- zajištěno ubytování a strava (personální dům)
- zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí
- pracovní smlouvu obdržte přímo od německého zaměstnavatele

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií a případnými referencemi na [email protected] . T. +420608769029. Uveďte prosím referenční číslo této nabídky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Tito němečtí majitelé provozují přes léto tuto restauraci u moře a přes zimu pak horský hotel v Rakousku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

gastronomický

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

obsluha v restauraci

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost, loajalita
- ochota učit se novému
- odpovídající zkušenosti v obdobné pozici výhodou
- znalost němčiny na aktivní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1635432  Datum zveřejnění: 8.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástup od 1300 EUR/měsíc čistého, plus spropitné