Chyžná/ výpomoc v kuchyni - Hotel v Baden Württemberg

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
západně od Bodamského jezera, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2015 či dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
1650 - 1800 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu, přesčasy propláceny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

celoroční pracovní nabídka v kvalitním hotelu v menším městě u švýcarských hranic v Německu. jako Allroundkraft budete nasazena na úklidu pokojů, jako výpomoc v kuchyni při čištění zeleniny, vkládání nádobí do myčky, čištění a úklidu kuchyně.

Ref.č. ID546 ost
Očekávaný plat: min.8,5 euro na hodinu
Region: Baden Württemberg
Typ: HPP
Nástup: dle domluvy
Platnost: nová a aktuální nabídka, doporučený hotel s výbornými referencemi
Pracovní doba: běžná hotelovým standardům (5 dnů v týdnu)
Ubytování: ano, zajištěno

* zprostředkování a veškeré naše služby jsou pro Vás zdarma
* nabízíme nadstandardní poradenský servis

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou práci
- Zdokonalení se v jazyce a zaučení
- Zdravotní a sociální pojištění samozřejmostí,
- pracovní smlouva přímo od německého hotelu
- strava a ubytování

Informace o náboru

V tomto hotelu od nás již pracuje minimálně 1 nebo 2 česko-slovenští zaměstnanci.
V případě zájmu o tuto naši pracovní nabídku prosíme o zaslání životopisu v němčině společně s fotografií na [email protected] . T. +420608769029. Uveďte prosím referenční číslo této nabídky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

celoroční hotel nepodléhající sezónnosti. Stručný popis včetně fotek najdete na našich webových stránkách. Bartlett.cz anebo Vám je zašleme v průběhu našeho výběru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

úklid a pořádek

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Praxe na pozici/v oblasti

pomocné práce

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlá zkušenost v pozicí na kterou se hlásíte výhodou
- německý jazyk na úrovni přiměřeně pozici
- kolektivnost, pracovitost, vždy dobrá nálada
- hledáme uchazeče, který by měl zájem pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1668753  Datum zveřejnění: 24.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1650 - 1800 EUR/měsíc, za 5 dnů v týdnu, přesčasy propláceny